pondělí, červenec 22, 2024
   
Písmo
  • index.php/rekonstrukce-bytu-slatina
  • renovace koupelen
  • kontaktujte nás
  • image
  • image
Previous Next

 

 logo 1

Rekonstrukce bytových jader i celých bytů.
Interiéry rodinných domů, stavební činnost, výroba nábytku na míru,

kuchyňské linky.

 

SKUPINA MATE-J: kompletní rekonstrukce bytu včetně naší výroby kuchyňských linek, nábytku, dodávky oken, dveří, vybavení přesně dle vašich požadavků.

Kompletní služba u jednoho dodavatele - 3D návrhy, konzultace, Váš vysněný design.Níže máte zveřejněn poslední komentář našich zákazníků. Všechny ostatní jsou všem k dispozici v položce menu REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ. Své případné komentáře prosím zašlete na naši e-mailovou adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Váš komentář bude zveřejněn. Děkujeme za spolupráci.


 

Poslední přidané reference

Matlochovi

Dobrý den, pane Matějko,

 

moc rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za vynikající práci při rekonstrukci naší koupelny. Vše probíhalo od samého začátku nesmírně profesionálně a korektně. Velice oceňujeme Vaše osobní nasazení a praktické rady, díky kterým je naše nová koupelna nejen krásná, ale také praktická. Jelikož jsme museli během rekonstrukce zůstat v našem bytě i s dětmi, velmi jsme se toho obávali. Ale úplně zbytečně. Na čem jsme se domluvili, to se uskutečnilo. Časový harmonogram byl ideálně rozvržený, během prací celý Váš tým dodržoval až neuvěřitelný pořádek, takže i když jsme žili "na staveništi", nebyl to pro nás žádný velký problém. Oceňujeme také, že cenový odhad, který jsme na začátku obdrželi, byl přesný a nečekalo nás v tomto směru žádné překvapení.

 

Ještě jednou Vám děkujeme a rádi Vaši firmu doporučíme i dalším zákazníkům. 

 

S pozdravem Matlochovi

 --------------

 

Uhlířovi


Dobrý den, pane Matějko,

děkujeme Vám za dobře a včas provedenou rekonstrukci koupelny a WC v Brně Majdalenkách.

Jsme opravdu spokojeni, i na dovybavení nábytkem na míru jsme se dohodli.

S úctou Uhlířovi

 

Visitor Counter by Digits